MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 5908436
nr 590 8436
Matsalsbord
40-tal, Arkitekt C M Berggren, Dia 110 H. 75
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:58:58
100 kr
1.000 kr
550 kr
850 kr
950 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr